ادامه مذاکرات وزارتین علوم و بهداشت

ادامه مذاکرات وزارتین علوم و بهداشت

ادامه مذاکرات وزارتین علوم و بهداشت بر سر رشته های مشترک

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: هنوز در باره هیچ یک از رشته‌های مشترک بین دو وزارتخانه علوم و بهداشت به تفاهم نرسیده ایم. اختلاف‌نظرها همچنان وجود دارد و رسیدن به نتیجه نهایی در این باره  امری زمان‌بر است.

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر  با اعلام این مطلب به تشریح آخرین وضعیت رشته‌های مشترک بین دو وزارتخانه علوم و بهداشت اشاره نمود و افزود: وضعیت رشته‌های مشترک بین دو وزارتخانه در دست بررسی می باشدتاکنون نیز پیرامون موضوع بحث‌های زیادی انجام  گرفته اما هنوز در مورد هیچ رشته‌ای به نتیجه‌ای مشخص نرسیده‌ایم و اختلاف‌نظرها همچنان وجود دارد.

وی در ادامه تصریح نمود: اختلاف‌نظر در مورد مباحث مختلف بخصوص در مورد رشته‌های مشترک بین دو وزارتخانه علوم و بهداشت در بین جامعه دانشگاهی امری کاملا طبیعی است و ما باید در قالب قانون و دستورالعملی که تدوین نموده ایم و به امضای هر دو وزیر (علوم و بهداشت) نیز رسیده‌است عمل نماییم. در این بین رشته‌هایی که روی آن ها اختلاف‌نظر وجود دارد عمدتاً بین‌رشته‌ای می باشند.

معاون آموزشی وزیر علوم در پایان خاطرنشان نمود: موضوع تعیین‌تکلیف رشته‌های مشترک بین دو وزارت علوم و بهداشت کاملا جدی پیگیری می‌شود و کمیته‌ای نیز در این زمینه تشکیل شده است اما به نتیجه رسیدن آن امری زمان‌بر است.

مذاکرات وزارتین

چاپ مقاله راهبرد    /   راهبرد   /    رساله دکتری   /  ازمون دکتری

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *