تماس با ما

تماس با ما

در تمامی پژوهش‌های علمی، رعایت فرایند علمی پژوهش، امری ضروری و غیرقابل انکار می¬باشد که بایستی توسط همۀ پژوهشگران مورد توجه قرار گیرد. پژوهش علمی، زنجیره¬ای به هم پیوسته از حلقه¬هایی است که برای استحکام آن ضمن اینکه تمامی حلقه¬ها باید وجود داشته باشد، هر حلقه بایستی به‌صورت محکم و قوی باشد تا سبب استحکام کل زنجیره پژوهش گردد. اخلاق در هر پژوهش علمی، مانند چتری است که بر این فرایند سایه افکنده و باعث تقویت آن می¬گردد. اخلاق در پژوهش تضمین¬کنندۀ کیفیت در انجام پژوهش بوده و به پژوهشگر کمک می¬کند تا تمامی این فرایند با دقت دو چندان به انجام برساند
  مشاوره انتشار مقالات در مجلات معتبر و مطابق با استاندردهای ملی و بین المللی و با رعایت بخشنامه های وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی و از همه مهمتر رعایت اخلاق علمی، یکی از خدمات حرفه ای موسسه پژوهشی راهبرد به اساتید گرامی و دانشجویان محترم است.
  موسسه راهبرد آماده همکاری با شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی در مشاوره چاپ مقاله ، چاپ مقاله isi ، چاپ مقاله isc ،چاپ مقاله اسکوپوس و چاپ مقاله علمی پژوهشی و… میباشد.

  لازم به ذکر است موسسه راهبرد با همکاری تیمی از متخصصان در تحلیل آماری پایان نامه، استخراج کتاب از پایان نامه و رساله دکتری و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب و به همراه آن چاپ کتاب فعالیت مینماید.
  در بخش ترجمه نیز با دارا بودن مترجمان با تجربه و متخصص در رشته های مختلف، ترجمه تخصصی مقاله شما را انجام میدهیم.

شماره تماس :

۰۱۷۳۲۵۲۷۰۱۹
۰۹۱۹۷۹۱۳۰۷۰

پست الکترونیک :

rahbord.research@gmail.com

آدرس :

گرگان- حافظیه- بین عدالت ۴۸ و ۵۰- بالای اغذیه ۴۴۴- ساختمان سپهر- طبقه دوم- واحد شماره ۳

تماس با ما