درباره ما

در تمامی پژوهش‌های علمی، رعایت فرایند علمی پژوهش، امری ضروری و غیرقابل انکار می باشد که بایستی توسط همۀ پژوهشگران مورد توجه قرار گیرد.

پژوهش علمی، زنجیره ای به هم پیوسته از حلقه هایی است که برای استحکام آن ضمن اینکه تمامی حلقه ها باید وجود داشته باشد، هر حلقه بایستی به‌صورت محکم و قوی باشد تا سبب استحکام کل زنجیره پژوهش گردد. اخلاق در هر پژوهش علمی، مانند چتری است که بر این فرایند سایه افکنده و باعث تقویت آن می¬گردد. اخلاق در پژوهش تضمین¬کنندۀ کیفیت در انجام پژوهش بوده و به پژوهشگر کمک میکند تا تمامی این فرایند با دقت دو چندان به انجام برساند.
  مشاوره انتشار مقالات در مجلات معتبر و مطابق با استاندردهای ملی و بین المللی و با رعایت بخشنامه های وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی و از همه مهمتر رعایت اخلاق علمی، یکی از خدمات حرفه ای موسسه پژوهشی راهبرد به اساتید گرامی و دانشجویان محترم است.
  موسسه راهبرد آماده همکاری با شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی در مشاوره چاپ مقاله ، چاپ مقاله isi ، چاپ مقاله isc ،چاپ مقاله اسکوپوس و چاپ مقاله علمی پژوهشی و… میباشد.

 

  لازم به ذکر است موسسه راهبرد با همکاری تیمی از متخصصان در تحلیل آماری پایان نامه، استخراج کتاب از پایان نامه و رساله دکتری و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب و به همراه آن چاپ کتاب فعالیت مینماید.
  در بخش ترجمه نیز با دارا بودن مترجمان با تجربه و متخصص در رشته های مختلف، ترجمه تخصصی مقاله شما را انجام میدهیم.

امکانات سایت راهبرد:

♦دریافت لیست مجلات معتبر و نامعتبر و جعلی و لیست سیاه

♦نحوه جستجوی اعتبار مجلات ISI و ISC سایر مجلات

♦لیست مجلات ایمپکت دار و Web of Science

♦بخشنامه های دانشگاه آزاد در خصوص نمره مقاله پایان نامه و نحوه درج اسامی در مقالات

♦فهرست ژورنال های ISI و ISC و SCOPUS

♦دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی معتبر دنیا

♦دانلود های مفید و رایگان

امید است همکاری و همراهی خوب و مفیدی را در کنار یکدیگر داشته باشیم.