چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری

چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری

چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری : موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد با همکاری کارشناسان و اساتید خبره ، چاپ مقاله ای اس ای، ای اس سی، و علمی پژوهشی را در مجلات و نشریات معتبر داخلی یا خارجی را در کمترین زمان و مناسبترین هزینه انجام میدهد.

موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد پذیرش مقاله و چاپ آن را در زمان کوتاهی انجام میدهد و همچنین شایان ذکر است که در بسیاری از موارد چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی وزارت علوم ، از ای اس ای هم ارزشمند تر است و این ارزش را در مواقعی مانند ارتقاء هیئت علمی میتوان مشاهده نمود. 

چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری

⇐ اگر در کارنامه خود چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم را داشته باشید، در بسیاری از رشته ها (تمامی رشته های علوم انسانی، و

⇐ رشته های هنر مثل معماری و گرافیک و .. و بسیاری از رشته های مهندسی، بدون کنکور و به عنوان نخبه شرکت کنید.

⇐ چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات داخلی تایید شده توسط وزارت علوم به منزله نخبه بودن است

⇐ این افراد میتوانند از سربازی معاف شوند و یا به جای سربازی یک پروژه تئوری را انجام دهند.

⇐ تنها شرط پذیرش در هیئت علمی بسیاری از دانشگاه های دولتی شهر های بزرگ و دانشگاه آزاد مراکز استان ها، داشتن مقاله علمی پژوهشی در نشریات علمی مصوب وزارت علوم میباشد

⇐ همچنین ارتقاء مرتبه اعضای هیئت علمی فقط با داشتن و چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریات داخلی مصوبه وزارت علوم به سرعت امکان پذیر است.

⇐ یکی از مهم ترین مزایا این است که برای دفاع از پایان نامه خود، باید نامه ی پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی مصوب وزارت علوم را داشته باشید تا بتوانید از تز خود دفاع کنید.

 

ما با همکاری کارشناسان و متخصصان برتر در رشته های مختلف میتوانیم استخراج مقاله از پایان نامه را انجام دهیم و آن را ترجمه و در معتبر ترین ژورنال های معتبر (داخلی و یا خارجی) به چاپ برسانیم. جهت سفارش و یا مشاوره چاپ مقاله علمی پژوهشی فوری کافیست با ما تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

نام شما و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

تلفن ثابت

رشته تحصیلی-گرایش

نوع مقاله درخواستی

روش آشنایی با سایت

توضیحات

ارسال فایل

مطالب مرتبط

3 نظر

  1. ‍پینگ بک: محدود شدن پذیرش دانشجو در پژوهشگاه‌ها | چاپ مقاله|تحلیل آماری پایان نامه ارشد|چاپ کتاب فوری|ترجمه تخصصی و فوری|چاپ مقاله علمی پژوهشی تضمینی|

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *